Home AKTUALITY Návštěva z Universitat Politècnica de València, Španělsko na KSR

Na KSR jsme přivítali návštěvu z Universitat Politècnica de València, Španělsko z kampusu Alcoy Campus.

Kolegové prof. Ernesto Juliá Sanchis a prof. Jaime Masiá Vaňó prezentovali jejich výzkumné aktivity a studentům 1. ročníku bakalářského studijního programu nastínili možnosti studia v rámci programu Ersamus+ na Univerzitu ve Valencii – Alcoy.
Profesor Sanchis je odborníkem a lektorem v oblasti akustiky a profesor Vaňó je odborníkem a lektorem v oblasti robotiky.
Jsme rádi, že tak nás navštívili tak významní odborníci z krásné oblasti Španělska.

Druhý mezinárodní letní nebo spíše zimní Camp... V návaznosti na jednání na zahraničním... Z dnešní výuky infuzní laminace v magisterském... Malé modulární reaktory (SMR) bylo tématem... Broušení a leštění je jednou z nejsložitějších...