overlay

Pojďte u nás studovat dvě perspektivní zaměření najednou!

Bakalářský studijní program

Potkáme se spolu v 1. semestru na předmětu Automatizace a robotizace ve strojírenství. Na závěr studia můžete na naší katedře řešit bakalářskou práci.

Bakalářské práce

Navazující magisterský studijní program

Vyberte si studium v programu: Konstrukce strojů a zařízení a v něm zaměření: Sklářské stroje a robotika.

Navazující studium

Doktorský studijní program

Doktorské studium je nejvyšším typem studia na univerzitě, vyberte si studium v programu: Stavba strojů a zařízení.

Témata disertací

Budete především konstruktéři!  Ale také žádaní odborníci v oblasti robotiky, zpracování obrazu, sklářských strojů a technologií. Společně s tím získáte základní zkušenosti spojené s programováním robotů, PLC a počítačovou simulací nelineárních mechanických systémů. Studujte u nás v příjemném prostředí sympatického kolektivu a získejte zajímavé informace, které určitě využijete.  
Katedra připravuje všestranně vzdělané strojní inženýry s odpovídajícími znalostmi v oblasti konstrukce strojů, konstrukčních výpočtů, projektování a metodiky konstruování s důrazem na širší znalosti mechatronických systémů (servisní robotika, automatizační technika, komunikační rozhraní, inteligentní řízení včetně robot vision a obecně prvků průmyslu 4.0) s rozšířením znalostí o skle, jeho vlastnosti a sklářské technologie, měření teplot kontaktními i bezkontaktními metodami včetně termovize, atd. s odpovídajícími znalostmi automatizační techniky, sklářské výroby a používaných technologií, výpočetní techniky a managementu.

Informace pro současné studenty

E-learning

Stag

Videogalerie

Připojte se na Facebooku

Tento týden jsme u nás přivítali zástupce... V Oblastní galerii v Liberci představil... Dneškem na fakultě skončily červnové státnice... Tým profesora Davida Lukáše z Fakulta... Další úspěšný den pro řadu našich čerstvých... Dneškem má za sebou státnice i první skupina...