overlay

XVI. Mezinárodní konference Sklářské stroje a seminář Kovy ve sklářských technologiích

Termín konání: středa 6. září 2023 
Místo konání: Liberec, Technická univerzita v Liberci, budova G


Mezinárodní konference Sklářské stroje a seminář Kovy ve sklářských technologiích se konají většinou pravidelně po třech letech. Tuto tradiční konferenci a seminář pořádá Česká sklářská společnost spolu s Katedrou sklářských strojů a robotiky Technické univerzity v Liberci a nově i s Katedrou materiálu z téže univerzity. V důsledku pandemie COVID-19 se konference nekonala v roce 2021 a byla přesunuta na září roku 2023. Letos se bude konference spolu se seminářem konat ve středu 6. září 2023, opět na půdě Technické univerzity v Liberci a to u příležitosti 70. výročí založení Technické univerzity v Liberci a 60. výročí založení Katedry sklářských strojů a robotiky.

Zúčastněte se aktivně

Zúčastněte se aktivně

Příspěvků a všech dalších forem aktivní účasti jsme si vždy velice vážili, neboť na nich závisí, jakou odbornou úroveň společně konferenci vtiskneme a jak přátelskou atmosféru na ní vytvoříme. Většina z Vás se této konference zúčastní již po několikáté a právě Vaše příspěvky dodávaly vždy konferenci vysoce odborný a kvalifikovaný kredit. Zúčastněte se prosím aktivně a prezentujte výsledky Vaší kvalitní a kvalifikované práce.

Nové poznatky i setkání s dlouholetými přáteli

Nové poznatky i setkání s dlouholetými přáteli

Budeme se snažit program koncipovat tak, abyste získali přehled o dění v oboru, nové poznatky a zajímavé podněty. Jako vždy bude dostatek času na neformální setkání s obchodními partnery, kolegy z oboru i dlouholetými známými a přáteli, bez roušky a strachu z pandemie. Věříme, že nebudete zklamáni odbornou a společenskou úrovní akce a zůstanou Vám na ni příjemné vzpomínky.

Sponzoři a partneři akce

Sponzoři a partneři akce

Chceme poděkovat sponzorům a partnerům akce, firmám Preciosa Ornela, a.s., Colt International, s.r.o., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o. a Crystalex a.s. a mediálnímu partnerovi, časopisu Sklář a keramik.

Minulé konference

Minulé konference

Fotografie a program ze 15. konference Sklářské stroje si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Fotografie a program ze 14. konference Sklářské stroje si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Fotografie a program ze 13. konference Sklářské stroje si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Fotografie a program z 12. konference Sklářské stroje si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Fotografie a program z 11. konference Sklářské stroje si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Připojte se na Facebooku

Chystáte se na Erasmus+? Ještě jsme Vás... Co by to bylo za univerzitní oslavy Děkujeme absolventům, studentům, zaměstnancům... FS TUL Racing zve všechny své příznivce na... Už jen do páteční půlnoci se lze hlásit se... Při příležitosti 70. výročí obdržela naše...