overlay

Možnosti spolupráce

Katedra spolupracuje s partnery z průmyslové praxe. Od velkých nadnárodních firem až po střední a malé firmy. Pokud se na nás obrátíte s tématem na spolupráci, pak posoudíme, zda máme v dané problematice kompetence a pokud ano, začneme ve spolupráci s Vámi domlouvat podrobnosti případného projektu. Jsme schopni běžně realizovat klasické obchodní případy na platformě poptávka – nabídka – objednávka – realizace – faktura, stejně jako dlouhodobější projekty vývojového a výzkumného charakteru s využitím dotačních programů, s jejichž přípravou můžeme na základě dlouholetých zkušeností významným způsobem pomoci.  
V případě, že v našem pracovním týmu příslušné kompetence nenajdeme, pokusíme se Vás odkázat na další kolegy z Technické univerzity v Liberci nebo na jinou instituci či firmu, která se z Vaší strany poptávanou problematikou zabývá. 

Výzkum, zakázky a vouchery

Výzkum, zakázky a vouchery

K dané spolupráci můžeme nabídnout také možnosti financování z veřejných zdrojů, které bychom mohli využít. Pokud tyto veřejné zdroje budou vhodné a dostupné, pomůžeme vám zdroje získat. Nápomocni budeme i v průběhu a uzavření financování daného projektu nebo voucheru. 
Úvodní dotazy a konzultace vás nic nestojí, můžeme pomoci! Je možné kontaktovat náš tým:

Kontakty na tým katedry

Firmy, se kterými spolupracujeme nebo jsme v nedávné minulosti spolupracovali. 

Realizované projekty a zakázky
Odborné semináře

Odborné semináře

Katedra nabízí širokou škálu  odborných seminářů, školení a konzultací. Semináře a školení, které zajišťujeme, jsou většinou flexibilně přizpůsobovány požadavkům zákazníka.

Nabídka školení a seminářů

Připojte se na Facebooku

Tento týden jsme u nás přivítali zástupce... V Oblastní galerii v Liberci představil... Dneškem na fakultě skončily červnové státnice... Tým profesora Davida Lukáše z Fakulta... Další úspěšný den pro řadu našich čerstvých... Dneškem má za sebou státnice i první skupina...