Home AKTUALITY Výlet do světa automatizace ve sklářství

Výlet do světa automatizace ve sklářství

Seznamte se se současnými trendy automatizace!
Exkurze do vysoce automatizovaných provozů sklářských firem AGC Flat Glass a.s., Teplice (výroba plochého skla) a AGC Automotive a.s., Bílina (výroba zasklení automobilů – autoskel).
Pro koho:     Pro studenty fakulty strojní. V případě volných míst pro další studenty TUL.
Kdy:             Ve čtvrtek 26. 10. 2023, odjezd 7:00 od informačního centra TUL (prosklená budova); návrat po 17:00, areál TUL a koleje.
Přihlášky:     Do 25. 10. 2023 do 10:00 ve formuláři google, případně na e-mailu: alena.horakova2@tul.cz.
S sebou:      Obuv s pevnou špičkou, dlouhé kalhoty a rukávy (z důvodu návštěvy provozů) a dobrou náladu. Občerstvení zajištěno.

Přihlašovací formulář

V návaznosti na jednání na zahraničním... Z dnešní výuky infuzní laminace v magisterském... Malé modulární reaktory (SMR) bylo tématem... Broušení a leštění je jednou z nejsložitějších... Dnešní dopoledne u nás strávili studenti...